Інжинірінг, геологія, геодезія

Інжинірінг, геологія, геодезія

Коли за роботу беруться професіонали

Досвідчені фахівці підприємства проводять аналіз вихідних даних, розробляють та узгоджують з замовником технічне завдання, специфікацію. Ми допомагаємо отримати дозволи від усіх установ, які вказані в Технічних умовах, супроводжуємо та узгоджуємо техніко-економічне обґрунтування (ТЕО) для усього проекту у всіх необхідних організаціях, супроводжуємо отримання Замовником необхідних державних ліцензій та усіх необхідних додаткових дозволів.

Геологія

Геологія

Геологія ділянки дозволяє дати оцінку геологічних умов території майбутньої забудови, а також вивчити всі її геологічні характеристики, які необхідні для складання проектної документації та проведення будівельних робіт. Під час проведення геологічних вишукувань здійснюються геологорозвідувальні роботи, спрямовані на вивчення типу і фізико-механічних властивостей ґрунту на досліджуваній ділянці. Розуміння складу нашарувань і правильний розрахунок проекту з урахуванням отриманої інформації про ґрунти допомагає знизити ризики наднормативної і нерівномірної деформації ґрунтових шарів, а то і зовсім її уникнути.

Геологія
Геодезія

Геодезія

Геодезія

Геодезія - це важливий процес, без якого не обійдеться будь-яке будівництво. Наші фахівці мають достатній досвід у цій сфері, вони пройшли спеціальне навчання й використовують сучасний підхід. У ході етапу проектування ведеться робота над створенням якісних досліджень. Для цього наші фахівці проводять топографічну зйомку, створюють геодезичну розбивочну основу. Ми використовуємо сучасну техніку й методики, а це гарантія того, що робота буде проведена якісно й у строк.